یه اکیپ بودیم، سه نفره، اگه بخوام اسم بذارم باید بگم اکیپ مثبتتتتت ترین دخترای دانشگاه (اَه حالم بد شد :دی) ، به ترتیب رتبه های سه، چهار و پنج کلاس، جزوه بده ها، جزوه بنویس ها، غیبت نکن ترین ها و.

اغلب تحقیق هارو اساتید دو نفره میدادن، این بود که نوبتی یکی از گروه جدا میشد و با کس دیگه ای هم گروه میشد! برای درس فیزیک پزشکی نوبت من بود که جدا بشم، با یکی دیگه از رفقام هم گروه شدم و موضوع تحقیقمون شد " تاثیر امواج موبایل بر مغز ".

توی تحقیقمون به این نتیجه رسیدیم که گرچه امواج موبایل آسیب رسان هستند اما اثباتی بر اینکه باعث تومر مغز یا چیزی شبیه اون بشن نیست.،

و این امواج فقط موقع صحبت کردن با تلفن باعث آسیب هستند و تاثیراتی در ناباروری و افسردگی در آزمایش هایی که روی موش ها انجام شده، بدست اومده.

الان که هم گروهیم به علت تومور مغزی تو بیمارستان بستری هست، فکر میکنم، کاش عمیق تر تحقیق کرده بودیم.!

لطفا، لطفا، لطفا، گوشی های موبایلتون رو توی اتاقی که میخوابید نذارید! دستگاه وای فای رو هرچه بیشتر خاموش نگه دارید و از دیتا کمتر و کمتر استفاده کنید، امواج دیتا رو میتونید از داغون شدن بالای گوشیتون، موقع استفاده طولان مدت، حس کنید!

# توی این شب ها و روزهای مبارک، تو لحظه های سحر و افطار، توی هرلحظه ای که دلتون شکست، همه مریض ها و هم چنین رفیقمو از دعای خیرتون بهرمند کنید.

# امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو.

تاثیر امواج موبایل بر مغز؟!

امواج ,هم ,توی ,ها ,لطفا، ,رو ,ها و ,امواج موبایل ,بود که ,لطفا، لطفا، ,تاثیر امواج ,تاثیر امواج موبایل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پکیج آموزشی بورس ، آموزش بورس از صفر تا صد Paul یک علاقمند به ای تی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی لینکدونی اساطین tamirall فروشگاه خرید اینترنتی پوشاک هودی پافر سویشرت زمستانی 2021 پونی کوچولو انسانی
دزدگ